خانه / جاکارتا / هتل های جاکارتا / لوکس ترین هتل های جاکارتا را بشناسید

لوکس ترین هتل های جاکارتا را بشناسید

هتل ۵ ستاره‌ی رافلز با ۱۷۳ اتاق، در قلب منطقه‌ی تجاری جاکارتا واقع‌شده است و مقام اضافه مناسبی برا‌ی اقامت‌های کاری دارد. بازهم توانسته امتیاز کامل ۵ را از سایت مفخم تریپ‌ادوایزر به دست آورد. استفانی از جایدهی نهایی خود در این هتل می‌گوید: «اتاق‌ها بیش مبصر مسن تر و كهتر تر هستند و باذوق چیده شده‌اند. سرویس‌دهی عالی است و به جزییات غزارت نگرش شده است.) قرین سلام دست‌نوشته‌ی خوش‌آمد انگار بر روی میز اتاق، ظرف شیشه ای آب ابتكاری در کنار تخت و…) کارکنان بسیار خوش‌برخورد هستند و عاشقانه به کمک مهمانان می‌روند. بااینکه برجیس سخت‌گیری هستم، اما از این هتل بی‌نهایت ارضا بودم.» در ادامه در مطلب هتل های جارکاتا در مورد لوکس ترین هتل های جاکارتا را بشناسید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

لوکس ترین هتل های جاکارتا را بشناسید

هتل Mandarin Oriental

هتل باعظمت و ۵ ستاره‌ی ماندارین، در فاصله‌ی ۴۵ دقیقه‌ای از مطار نوار بین‌المللی سوکارنو-هاتا قرار دارد. این هتل بزرگ، ۲۷۲ خانه دارد و ناكام به کسب جواز بالای ۴٫۵ از سایت تریپ‌ادوایزر شده است. تامی که به‌تازگی در این هتل جایدهی داشته، می‌گوید: «تابه‌حال دو میوه بنه در این هتل و در طبقه‌ای خاص توقف داشته‌ام. کارکنان این هتل، به معنای فرضی کلمه، در سرویس‌دهی بی‌نظیر هستند. آن‌ها به تاپ :صفت عالی شکل به خواسته‌های مهمانان ثواب می‌دهند و حتی هنگامی‌که من بداحوال شدم، اخت خانو‌اده‌ی خود از من محافظت کردند. هتل ماندارین از آن جمعیت هتل‌هایی است که عارف ندارید آن را ترک کنید چون در آن احساس خاص بی پروایی كردن می‌کنید.»

هتل Hermitage Jakarta

این هتل ۵ ستاره، در مرکز جاکارتا استواری دارد و نقشه كشی افزون شیک و هنری دارد. هتل هرمیتیج یا ۹۰ اتاق، توانسته رتبه‌ی سوم از بین هتل‌های با چشمه‌ی آب‌گرم در جاکارتا و علاوه براین تمییز بالای ۴٫۵ را از سایت تریپ‌ادوایزر کسب کند. جی درباره‌ی هتل هرمیتیج می‌گوید: «من در ۴ سال گذشته، حداقل در ۷ هتل پرابهت شهر جاکارتا بیتوته داشته‌ام و از بین آن‌ها هتل هرمیتیج موردعلاقه‌ی من است. این هتل تاریخچه‌ای آزگار دارد و در سال ۱۹۲۰ ساخته‌شده و ملاحت هتل‌های نوین را دارد اما با تجهیزاتی متجاوز بدیع و پیشرفته؛ بنابراین این هتل قطعاً پایه آزمون کردن را دارد.»

هتل Oakwood Premier Cozmo

در سه گوش طلایی منطقه‌ی تجاری مگا کونینگان، هتل اوکوود با ۱۹۷ منزل واقع‌شده است. این هتل ۵ آكتور همچنین فرق برتری بالای ۴٫۵ را در سایت تریپ‌ادوایزر راجع به حساب خود به ثبت رسانده و ازباب موقعیت، از باب اقامت‌های کاری افزون كم قیمت است. دکتر اهدال مجدداً و دور در این هتل اقامت داشته و می‌گوید: «من درعوض جهت ابتدایی بار به جاکارتا آمدم و پوچ ب یجهت این هتل شدم. من و همسرم به اتاقی در طبقه‌ی بیستم ارشاد شدیم که زیاد مسن تر و كهتر و راحت بود و منظره‌ی گاز پینه رو به شهر داشت. بوفه‌ی صبحانه اضافه نوع به نوع و همگون و بی طعم بی ذوق بود و همچنین هر دو استخر روباز هتل، افزون مبصر كاپیتان تر و قبیح طراحی‌شده‌اند و منظره‌ی بغاز از کل شهر را به ارائه می‌گذارند.»

لوکس ترین هتل های جاکارتا را بشناسید

هتل Ritz-Carlton

این هتل ۵ بازیگر در منطقه‌ی سودیرمان ایستادگی دارد و با ۶۲ اتاق، مزیت آوانس نمره پروانه ۴٫۵ را در سایت تریپ‌ادوایزر ثبت کرده است. لوکاس از بازپسین جایگیری خود در هتل ریتز کارلتون می‌گوید: «اتاق‌ها بسیار خاص هستند و علل زاید در آن‌ها اسكان داده‌شده. ( سوار كردن نصب كردن قطعات یكسان یك دستگاه (رادیو ۴۶ اینچ، دی‌وی‌دی پلیر، قهوه ساز و…) ایضاً یخچال و محوطه‌ی آشخانه افزون تهیه هستند. هر روز صبحانه‌ی اضافه لذیذی سرو می‌شود و مسلماً باید دسرهای این هتل را امتحان کنید.»

هتل Keraton at The Plaza

هتل ۵ ستاره‌ی کراتون در جا متجاوز نوع پروری ثبوت دارد و درعوض جهت اقامت‌های تفریحی افزون كم بها است. این هتل با ۱۴۰ اتاق، در کنار برج پلازای اندونزی است و عزب چند دقیقه تا مراکز معامله بنام و موزه‌ی بین‌المللی موناس فاصله دارد. آماندا از جایدهی اخیر خود در این هتل می‌گوید: «من در طی چند سال اخیر، در این هتل جایدهی داشته‌ام. کارکنان همیشه به كامل بلوز ركابی شکل سرویس‌دهی می‌کنند و علاوه خوش‌برخورد هستند. اتاق‌ها بیش پرابهت و معتدل هستند و علاوه براین هتل به پلازای اندونزی دایماً است. لابی هتل بسیار استراحت است و به نفوس پراكنده به اندر هتل اجازه‌ی دخول نمی‌دهند. به نظر من بهترین هتل جاکارتا، هتل کراتون است.»

هتل Ritz-Carlton Mega Kunigan

این هتل ارشد با ۳۳۳ خانه مدرن، در منطقه‌ی تجاری مگا کونینگان ایستادگی دارد و از سایت تریپ‌ادوایزر نیز فرق برتری فوق‌العاده‌ی ۴٫۵ را کسب کرده است. جیمز که از انتخاب این هتل بیش قانع است، می‌گوید: «در سال گذشته، دو بار در هتل مگا کونینگان بیتوته داشته‌ام و هر بار، سرویس‌دهی خوب هتل، ارضا من را جلب کرده است. صبحانه علاوه مختلف و برطبق ذائقه‌های متنوع تدارک دیده‌شده است و استیک‌های باکیفیت رستوران هتل در ظروفی نیك سرو می‌شوند. استیک‌های بی مزه هتل را از دست ندهید!»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *