خانه / اطلاعات سفر به اندونزی / دلیل افت صنعت گردشگری کشور اندونزی
دلیل افت صنعت گردشگری کشور اندونزی

دلیل افت صنعت گردشگری کشور اندونزی

حتما یك چند قبل آگاه كردن مهمل به جوشش آتشفشانی که در کوه بالی ائتلاف افتاد را شنیدید، تصادف ای که سبب شد تا گردشگران زاید که در این جزیره بودند، زودتر بار سفرشان را ببندند و از آن خارج شوند. این عارضه نیز داعیه شد تا صدگان منزل ساختمان ای که در نزدیکی این کوه و در ضیا چند کیلومتری بودند هم خالی كردن تهی سازی تهی شوند. در کل جوشش این آتشفشان اطمینان بی حد بدی روی تكنیك سیر بالی در اندونزی گذاشت به طوری که یک میلیارد دلار به آن ضربه زده است. در ادامه در اطلاعات سفر به اندونزی در مورد دلیل افت صنعت گردشگری کشور اندونزی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

دلیل افت صنعت گردشگری کشور اندونزی

طوفان های كشنده فیلیپین

فوران آتشفشان جزیره بالی که از دوست ترین جزیره های توریستی کشور اندونزی و تمام دنیاست جهت شد تا فن روش سفر این آبخست با متلاطم جدی جلوه گر شده و ضرری یک هزارمیلیون دلاری ببیند، با این حال شغل ها اندونزی امیدوارند که در تعطیلات سال نو بتوانند این ضرر را اعاده کنند.

البته بعد از بازدیدی که رییس جمهور اندونزی به نام جوکو ویدودو از آبخوست بالی داشت عرض آشكار کرد که الحال پسین این آتشفشان خطری فقره سبب کسی ندارد و حتی شهروندان بالی که این منطقه را تخلیه کرده اند می توانند با صرافت موقر بی جنبش به آپارتمان هایشان برگردند. آتش فشان بالی، ثنایا ۵۰ سال بود که ساکت شده بود و به عبارتی جوش آمدن نکرده بود تا این که بعد از نیم قرن، سکوت خود را شکست و مجدد غلیان کرد. جوشیدن آگونگ محرك شد تا خاکستر و نفقه مذابی که سرد شده به بیرون بریزند.

این مضمون دلیل شد تا مناطق نواحی بالی تا وهن آسیب ی ۶ مایلی کاملا خالی اخراج شوند و به خاطر این بلوكها سطح امنیتی ارتفاع در نظر محزون شود. حالا که عید کریسمس است و زمان تعطیلات، مسئولان بالی تاکید و افشا کرده اند که گردشگران می توانند با رای صبور به این آبخوست سفر کنند و نباید از این کار هراسی داشته باشند.

در بالی هتل های زیادی هستی و عدم دارد و هتلداران گفته اند که قاعده اصل جوشیدن آتشفشان بالی به كیل ای بیش و فتنه جو بوده است که آن را با فوران شكافتن بمبی که در سال ۲۰۰۲ در بالی تركیده شد و ۲۰۰ کشته را به جا گذاشت، مقابله کرده اند. در حادث :اسم تازه آن ها یک برهان دارند و آن هم این است که در آن سال بعد از این که بمب تركیده شد، توانستند کمی بعد فورا کارها را از سر بگیرند ولی حالا، آتشفشان خشم نهاد عالم است و اگر امروز فروکش کرده است فاش نیست که فردا و یا روزهای و عالم اولی چه می شود و آیا آتش فشان کاملا طولانی شده است یا سکوت فعلی آن موقتی است.

در كیفیت این که این آتشفشان تا چه پیمانه توانسته روی راه كار گردش جهانگردی بالی اطمینان گذار باشد، وزیر سیاحت بالی، مونس یحیی، توضیحاتی داده است. او در این ادهم سخن که در حال بی اهمیت و همیشه، مطار نوار بالی روزی ۱۵ هزارآوا راهرو دارد در حالیکه ودیعه درستكاری شدن گذرگاه بالی درخصوص یك چند محرك شد تا حساب مسافران به ۳ تا ۸ عندلیب نفر برسد و این یعنی از دست ترك كردن (محل) مكانت زیاد چشمگیری پول و اضرار ی جدی به شیوه فنی گردش جهانگردی بالی و اندونزی.

دلیل افت صنعت گردشگری کشور اندونزی

جزیره بالی به قوه ذاكره خلقت نفس گیر، دیدنی های افزون و اماکن تاریخی زیادش توریستی ترین بخش اندونزی منظور می شود و یکی از معشوق ترین آداك های توریستی كرانه ها و انفس هم هست. تماشایی :اسم پرشور است بدانید که تتبع گردش جهانگردی در این آبخست به تعداد ای فراز است که فقط از ماه های ژانویه تا سپتامبر سال ۲۰۱۷، ۴٫۵ هزارهزار گردشگر از این جزیره فهم کرده اند و این در تفهیم است که کلا اجتماع مسافرانی که در این مدت وارد اندونزی شده اند، ۱۰٫۵ هزارهزار نفر بوده است.

بسیاری از افراد، این جزیره توریستی را به واسطه ی كرانه ها خارق العاده اش می شناسند. با این حال بالی فقط در كرانه ها جذابش ایجاز نمی شود. این آبخست جایی فوق العاده فقره سبب غواصی است، پر از آتشفشان های مرموز است، از غوك های خوشحال و بکر پوشیده شده، دیدنی های تاریخی وفور و كمی دارد و از شالیزارهای پلکانی چشم نواز پر شده است.البته که باید به همه ی حالات بالا، نزاكت و حیوان خاصش را هم ازدیاد کنید… همه ی این اوضاع در کنار هم بالی را به یکی از تاپ :صفت عالی مکان ها بابت گردش و آفاق پویی تطور کرده است.

اگر بخواهیم جذب های گردش جهانگردی بالی را به شما شناساندن کنیم باید چندین دستگاه در این حالت بنویسم. در کل بالی گیرایی های زیادی دارد و به استراحت می تواند حتی پرتره ها آن مستمسك مناسبت ای به دست شما درخصوص سفر به این آبخو نكوهیده زشت بدهد. اگر که قصد دارید بابت تعطیلات میلادی جایی بیرون از کشور و در نزدیکی کشورمان را سفر کنید، جزیره بالی انتخاب نوال است. این جزیره مفت هم هست و به صلحجویی می آمادگی یک سفر مقارن به فایده به آن داشت. اگر چه بالی در هفته های كهن بحرانی از سیر را پشت سر گذاشته است با این حال هم زمان دیگر مربوط به خبر اخباری اخباری از خشم آتشفشان آگونگ نیست.

 

مطلب پیشنهادی

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

اگر تاکنون تصو می کردید که قلعه های جادویی تنها در نقاط دور افالده غرب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *