خانه / اطلاعات سفر به اندونزی / زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی کشور اندونزی
زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی کشور اندونزی

زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی کشور اندونزی

اندونزی یکی از زیباترین کشورهای قاره ی آسیا می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد این کشور دارای طبیعتی وصف نشدنی می باشد که ممکن است برای هر گردشگر و توریستی قابل تصور نباشد. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به اندونزی در مورد زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی کشور اندونزی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی کشور اندونزی

اندونزی، مجمع الجزایری استوایی با جاذبه های فراوانی است که مقصدی دوست برای همه نوع آفاق پویی لحاظ می شود. گیرایی كشش های طبیعی اندونزی آن هایی هستند که حسی فوق العاده را به شما منتقل کرده و کاری می کنند تا شما عاشق این کشور شوید. خلقت اندونزی نقاط نوع به نوع دارد که الی گشت در این متن به برخی از تاپ :صفت عالی های آن، كنایه می کند. یار و دشمن ما باشید تا این ۱۰ جذبه غریزی در اندونزی را به پیوستگی هم مرور کنیم.

نکات الزامی

جزایر رجا امپات حتی در یک گوهر گرمسیری وسیع با صدها جا برای لذت بردن از براز های دریایی، هنوز هم از دیگران  اعلا تر است. راجا امپات حدودا ۱۰۰۰ آبخست کوچک دارد که بوم های آن متجاوز خاص و سوا است. این حوزه بکر پر از پرندگان اندمیک، گل های وحشی ساده و سایر ستوران و آدمیان خانوادگی اهل خانه شوهردار خانه پرورد و بازاری است. زیر دریا که برویم، لااقل و اكثراً ۵۰۰ گونه مرجان و ۱۴۰۰ نوع ماهی، از جمله کوسه-نهنگ، اسب دریائی ساحلی و غیره خوش زیستن می کند که این محل را یکی از نقاط با ارزش ترین جهان برای تفكر دگرسانی می کند.

کوه برومو

کوه برومو یکی از توریستی ترین جلب های طبیعی اندونزی است و زمانی که طبیعت نفس گیر آن را ببینید، بدون شک دلیل آن را خواهید فهمید. این آتشفشان فعال در وسط دشتی به نام دریای شن (Segara Wedi)، همنشین با چندین کوه دیگر قرار دارد. کوه برومو دارای به خاطر فوران های مکررش که منجر به یک چشم انداز کوهستانی خیره کننده از دود سولفور شده، یکی از صحنه های دوست برای عکاسی از اندونزی است.

Image result for The most beautiful natural tourist attractions in Indonesia

دریاچه کلیموتو

این بحیره آتشفشانی به دلیل رنگ های متغیرش افزون نامدار شده و در میان گیرایی كشش های طبیعی اندونزی جای متاثر است. کلیموتو از ۳ بحیره تشکیل شده که هر کدام رنگ مختص به خود را دارند و رنگ آن ها در طول سال، مستحیل مسخ می کند؛ این رنگ ها از طیف های الوان سبز به سیاه و همچنین قرمز، قهوه ای و … هستند و آن هم به دلیل سعی های آتشفشانی است. برآورد کرده اند که یکی از این بحیره ها در طول قرن اخیر، ۴۴ بار تبدیل رنگ داده است. هر بار که این همبستگی و اختلاف می افتد، مردم محلی رسوم معنوی خاصی را به كاربستن می دهند که به ارواح گذشتگانشان برمی گردد.

دریاچه لابوان کرمین

کرمین به معنای «آین» است که دقیقا آرایش آراستگی نهادین این جاذبه را توجیه می کند. آب های کریستالی و شفاف این دریاچه به گونه ای هستند که کف دریاچه از بالا دیده می شود؛ شما بی نوا به اسنورکلینگ یا هیچ اثاث دیگری ندارید! گردشگران این دریاچه می توانند قایقی منفعت کنند و سایه قایق را روی کف بحیره ببنید و یا یک تیوپ سود کرده و با آن در لابوان کرمین شنا کنند. سجیه خارق عادت آسای دیگر این دریاچه این است که آب کف آن شور است و آبی که در سطح قرار دارد، کاملا مطبوع می باشد. با شنا زیر این بحیره به آسودگی متنبه تغییرات ماهیان شی در آن می شوید.

زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی کشور اندونزی

جزیره کومودو

این جزیره به نشانی زیستگاهی برای اژدهای کومودوی کنجکاو و قدیمی مشخص و ناپیدا می شود. جزیره کومودو چشم اندازی زیبا از تپه ها، پوشش های سرسبز، ساحل های عجیب و غریب و خشكی آبی روشن را همه با هم دارد. هر نقطه ای در این جزیره باشید، چیزی به شما هدیه داده می شود، از ساحل صورتی نژند تا تپه هایی که چشم انداز بی نظیری از دریا دارند، همگی شما را حیرت زده خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی

مساجد کشور اندونزی

این مورد از مسگت ها کشور مالزی در مرکز شهر آچه آفریده شده است و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *