خانه / اطلاعات سفر به اندونزی / جزایر راجا آمپات اندونزی

جزایر راجا آمپات اندونزی

جزایر راجا آمپات اندونزی

جزایر راجا آمپات که در زبان محلی به معنی چهار پادشاهان است؛ درغرب استان پاپوآی کشور اندونزی قرار دارد. این جزایر مانند دیگر جاذبه های گردشگری اندونزی یکی از شگفت انگیز ترین مکان های طبیعی جهان به شمار می رود که پر از غار ها، صخره های مرجانی، گیاهان گرمسری و موجودات آبزی کمیاب است.

جزایر راجا آمپات از ۱۵۰۰ جزیره کوچک کوچک تشکیل شده است. در نزدیکی یکی از این جزایر، غار کوچکی به نام غار Tolomol قرار دارد که نقاشی های انسان های اولیه بر روی دیوار های آن به چشم می خورد و نشان از قدمت زیاد کشور اندونزی می دهد.

غار Tolmol
غار Tolmol جزایر راجا آمپات

همچنین در سمت شمال این جزایر می توانید میراث جنگ جهانی دوم را مشاهده کنید. بقایای کشتی های غرق شده در جنگ جهانی دوم هنوز در این منطقه باقی مانده است. زیبایی های طبیعی این جزایر به حدی است که مردم آن را بهشت دوست داشتنی می دانند. این جزایر دارای تنوع زیستی متعدد است و سالانه گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب می کند. شما می توانید در این جزیره ها علاوه بر دیدن کردن از زیبایی های طبیعی ازانجام فعالیت هایی مانند غواصی، قایقرانی و ماهیگیری نیز لذت ببرید.

شمال جزیره راجا آمپات
شمال جزیره راجا آمپات

جزایر راجا امپات که در اقیانوس ارام قرار دارد؛ تنوع حیات دریایی نیز دارد که توجه جهانگردان زیادی را به خود جذب می کند وهر ساله تعداد زیادی گردشگر از سرتا سر دنیا برای دیدن این جزایر به اندونزی سفر می کنند. در واقع اینتنوع به حدی است که می توانیم آن را شهر های زیر آب بنامیم. صخره های مرجانی از دیگرآثار طبیعی و دیدنی این جزایر است. این صخره های مرجانی آب سنگ ها و دیواره های بزرگی هستند که از مرجان های دریایی از جنس آهک ساخته شده اند و پناهگاه انواع بیشمار و کمیاب موجودات و گیاهان آبزی هستند.

دلایل سفر به جزایر راجا امپات:

  1. تنوع زیستی وتنوع زیست دریایی
  2. دیدن کردن ازکشتی های غرق شده در جنگ جهانی و غار هایی که خانه انسان های اولیه بوده اند.
  3. محیطی آرام و رویایی در دل بکر ترین طبیعت ها
  4. دیدن کردن از شهر هایی در دل اقیانوس آرام

مطلب پیشنهادی

مساجد کشور اندونزی

این مورد از مسگت ها کشور مالزی در مرکز شهر آچه آفریده شده است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *