خانه / اطلاعات سفر به اندونزی / نوروز ۹۷ در جزیره بالی کشور اندونزی

نوروز ۹۷ در جزیره بالی کشور اندونزی

جزیره بالی در کشور اندونزی یکی از بهترین مقاصد برای سفر های نوروزی همه ی دنیا می باشد که دارای ویژگی های بسیار خاصی می باشد.کشور اندونزی نیز با پشتیبانی کردن از صنعت توریسم در این جزیره توانسته است آن را به یکی از برترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل کرده. با همه ی این موارد در این مقاله از سایت تور اندونزی به برسی ویژگی های نوروز ۹۷ در جزیره بالی کشور اندونزی خواهیم پرداخت.

نوروز 97 در جزیره بالی کشور اندونزی

اندونزی یکی از بهترین کشور هایی می باشد که شما برای سفر های نوروزی خود می توانید انتخاب کنید. این کشور که با ۲۶۰ ملیون نفر به چهارمین کشور پر جمعیت جهان تبدیل شده است و با مدیریت بسیار دقیق در زمینه توریسم توانسته است به بازدهی مناسبی در این صنعت دست پیدا کند. مهم ترین نکته در زمینه کشور اندونزی همین تثسیم بندی جمعیتی این کشور می باشد، به این ص.رت که شما در نگاه اول با مشاهده عددی که برای جمعیت آن مشاهده می کنید در ذهن خود به یک کشور بسیار شلوغ که برای هیچ کاری مناسب نیست می رسید ولی بهتر است بدانید که به دلیل وجود زیست بوم های بکر و طبیعت کم نظیر که به دور از جمعیت و شلوغی های شهری می باشد، اندونزی به یک قطب گردشگری جهانی تبدیل شده است و به همین دلیل به معرفی تور اندونزی نوروز ۹۷ پرداخته ایم.

صنعت توریست

یکی از مهم ترین ارکانی که در این کشور به صنعت توریسم کمک شایانی کرده است جزیره بالی می باشد. این جزیره که در سراسر دنیا دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و هر ساله به حجم ورودی توریسم چند ده ملیونی رسیده و قطب توریسم کشور اندونزی می باشد، دارای ویژگی های بسیار مهم و جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و جذابی می باشد که همین امر برای انتخاب کشور اندونزی و جزیره ی زیبای بالی کافی می باشد.

شما با سفر کردن به اندونزی و بالی می توانید از بهترین هتل های روز دنیا استفاده کرده و بهترین خدمات CIP موجود در سطح دنیا را برای خود داشته باشید و بهتر است بدانید که در این تور ها جای هیچ چیزی برای شما خالی نمی باشد.

نوروز 97 در جزیره بالی کشور اندونزی

موقعیت مکانی و آب و هوای بالی

شما برای استفاده از زیبایی های بالی حدود ۱۵ ساعت را در سفر های هوایی طی کرده و در اخر به مقصد خود خواهید رسید. بالی یک جزیره بسیار زیبا در جنوب خط استوایی می باشد که در میان اقیانوس آرام و اقیانوس هند را به هم پیوند داده است و به همین دلیل دارای آب و هوایی می باشد که به جرعت می توان گفت که در هیچ کجای جهان قابل مشاهده نمی باشد. زیبایی های بالی به فضای دریای آن خطم نمی شود و شما می توانید در داخل جزیره نیز به مشاهده ی زیست بوم بسیار خاص و منحصر به فرد این بهشت روی زمین بپردازید.

زیبست بوم بالی

در جزیره ی بالی، کوه اتشفشانی فعال وجود دارد که همین امر در طول قرن ها باعث شده است که زیبایی بسیار خاصی در این جزیره قابل رویت باشد. به این صورت که زمین های اطراف این کوه به صورت بسیار خاصی برای هر نوع فعالیت کشاورزی بسیر مناسب می باشد و این امر در میان جنگل های بسیار زیبای بالی نیز صدق می کند. به همین دلیل شما در سر تا سر بالی از زیبایی هایی مانند دریا و ساحل بسیار زیبا و جنگل های بسیار خاص و زمین های کشاورزی پله ای می توانید لذت ببرید.

مدیریت صنعت توریسم در بالی

صنعت توریسم این جزیره به همینجا خطم نشده و نمی توان به سادگی از تدابیری که دولت اندونزی برای این جزیره در نظر گرفته است گذشت. شما در این جزیره با مدیریت توریسم بسیار مناسبی مواجه می شوید و در تور بالی نوروز ۹۷ می توانید از زیبا ترین و تمیز ترین سواحل دنیا دیدن کرده و با مدیریت بسیار گسترده ای که بر بازار های این جزیره حاکم می باشد، به خرید از بازار ها پرداخته و از صنایع دستی جزیره بالی و بومیان اندونزی دیدن نمایید.

نوروز 97 در جزیره بالی کشور اندونزی

تاریخ و فرهنگ در بالی

این جزیره که در اندونزی می باشد دارای حدود ۳ ملیون نفر جمعیت است که همین موضوع در کشور اندونزی باعث شده که پراکندگی ادیان زیادی در آن حاکم باشد.(کشور اندونزی، بزرگترین کشور مسلمان جهان می باشد) با تعدد ادیانی که در بالی می جود می باشد، شما می توانید معابد و … های دینی بسیار زیادی را در بالی مشاهده نمایید. به این صورت که در این معابد با تاریخ بسیار گسترده ی جزیره زیبای بالی که دو نمونه از آنها را می توانید در صاحل زیبای اندونزی که شرایط بسیار خاصی برای دیدن معبد موجود می باشد را تجربه کنید.این شرایط خاص به دلیل جزر و مد آب می باشد که راه عبوری را مسدود می کند. نمونه ای دیگر از این معابد که دارای شرایط کاملا متفاوتی می باشد در بالای کوه می باشد که شرایطی کاملا متفاوتی را دارا می باشد و برای رسیدن به آن نیاز به کوه نوردی روزانه ی بسیار جذابی را دارید.

در این معابد می توانید به مشاهده بسیاری از واردی که در دین بودا و … دارای اهمیت می باشد بپردازید. مجسمه های بودایی و ظروف بسیار خاص قدیمی از نمونه های این دیدنی های جذاب در معابد بالی می باشد.

در کنار این زیبایی های ذکر شده و تمامی سواحل و … در بالی، شما می توانید با استفاده از تور های دوچرخه سواری در جزیره بسیار زیبای بالی از تمامی زیبای های طبیعی و … بالی دیدن کنید. نمونه های این امور زیبایی های کوهستانی و سواحل و جنگل و زمین های کشاورزی پله ای در بالی می باشد.

نوروز 97 در جزیره بالی کشور اندونزی

آژانس جهانگردی توریستی کاروانیک یکی از بهترین انتخاب های هر فردی برای استفاده از تور های نوروزی ۹۷ می باشد که بهترین خدمات سفر و گردشگری را برای هر کس در نظر گرفته است و به صورت ۱۰۰% می توان به آن برای استفاده از طور های مسافرتی اعتماد کرد.

منبع : e-indonesia.ir

مطلب پیشنهادی

زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی کشور اندونزی

زیباترین جاذبه های گردشگری طبیعی کشور اندونزی

اندونزی یکی از زیباترین کشورهای قاره ی آسیا می باشد که دارای جاذبه های گردشگری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *