خانه / اطلاعات سفر به اندونزی / مکان های تاریخی اندونزی
مکان های تاریخی اندونزی
مکان های تاریخی اندونزی

مکان های تاریخی اندونزی

اندونزی یکی از کشور هایی است که هیچگاه نباید لذت سفر به این سرزمین را از دست بدهید زیرا که در کنار تاریخ و فرهنگ غنی خود دارای جاذبه های گردشگری زیادی می باشد. یکی از کشور هایی که می توانید با سفر به آن لذت یک سفر دلنشن را ببرید کشور اندونزی می باشد که دارای محبوبیت بسیار زیادی بین گردشگران است. شما باید در مورد اطلاعات سفر به این کشور زیبا آگاهی داشته باشید و ما قصد داریم شما را با مکان های تاریخی اندونزی آشنا کنیم.

شعله های زیبای آتشفشان ‏Kawah Ijen‏

سر  این آتشفشان بسیار وسیع است که چند آتشفشان دیگری را در خود جای می دهد. یکی از آنها آتشفشان ‏‏ است که ‏از سولفور پر شده است ، بدین سبب زمانی که می سوزد آتش آبی معین می شود. تماشای این واقعه زیبا در شب خیلی دیدنی تر ‏است. هر چند جوانب نواحی این کوه ممکن است دوست وار به نظر نرسد و برخی آن را خطرناک بدانند، اما معمولا تورهای ‏مختلفی بابت تماشای این شعله های آتشفشان برگزار می شود تا بازدیدکنندگان بتوانند در امنیت بیشتری از این عرصه زیبا نظر ‏کنند.

‏ ‏ ‏‏ ‏ ‏‏ ‏ ‏
معابد تاریخی در بوروبودور ‏‏‎

معبد بودایی ماهایانا در قرن نهم بنا شده است و می توان به جرات گفت نماد کشور اندونزی می باشد. این آتشكده یکی از ‏مشهورترین و مشخص شده ترین معبدها در جهان است که پربازدیدترین مکان دیدنی در کشور اندونزی نیز می باشد که توسط ‏یونسکو مراقبت می شود. در این عبادتخانه ۵۰۴ مجسه بودا وجود دارد.


‏کوه عظیم برومو ‏‎ ‏‏‎‏ ‏‏‎

این کوه نیز یک آتشفشان است که در پارک ملی اندونزی که خود یکی از جاذبه های دیدنی این ناحیه ‏است- قرار گرفته است. برومو در سالهای ۲۰۰۴،۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ فعال بوده است. اما این دلیل نمی شود تا افراد بومی این منطقه ‏سنت های خود را کنار بگذارند. طی جشن های هندو ها ، بومی های این منطقه به بالای این کوه می روند تا به رسم عتیق خود ‏غذا و گل هایی را به داخل سر این کوه بریزند


معبد زیبای وات‌چالونگ

مهم‌ترین معبد بودایی شهر پوکت است و به دو راهب مقدس تقدیم شده که دردهه‌ی ١٨٧٠ میلادی، به مراقبت و معالجه کارگران معدنها می‌پرداختند. در این آتشكده باید با صریح و كم بها مطلع شد و کفش‌ها را ضمن ورود درآورد. وات چالونگ، معماری و نقش‌های زیاد زیبایی دارد، به خصوص در آتشكده اصلی. این آتشخانه دارای ۳۶ تصویر بودا است و علاوه بر این بتوان گفت یکی از بزرگترین معابد در کل کشور تایلند همین آتشخانه است.

مطلب پیشنهادی

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

اگر تاکنون تصو می کردید که قلعه های جادویی تنها در نقاط دور افالده غرب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *