خانه / اطلاعات سفر به اندونزی / تفریحات ساحلی کشور اندونزی
تفریحات ساحلی کشور اندونزی
تفریحات ساحلی کشور اندونزی

تفریحات ساحلی کشور اندونزی

جمهوری اندونزی کشوری است که در آسیای نواحی پهلوها شرقی و اقیانوسیه تحكیم دارد. اندونزی دارای ۱۸ بلبل جزیره است. با نیستی شلوغ علاوه و محال پرتراکم، اندونزی جنگل‌های کم‌جمعیت زیاد گسترده‌ای نیز دارد که دومین سطح از تغیر زیستی را در آفاق در خود جای داده‌اند. این کشور از نظر ماخذها غریزی غنی است اما با این هستی و عدم بخش سطوت از حیوان هنوز در فقر به‌سر می‌برند. اگر بخواهیم لیستی از تفریحات در اندونزی نام ببریم که مراوده ی پیچاپیچ با آفرینش این کشور دارد، باید از خیمه اندرون زدن و کمپینگ، پیاده روی، شنا، قایقرانی، گشت و گذار، …. و در اختتام از یک لیست كامل نام ببریم. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به اندونزی در مورد تفریحات ساحلی کشور اندونزی بیشتر خواهیم کرد.

حتما می دانید که از اندونزی به نام كنفرانس الجزایر اندونزی نیز نام می برند و همین امر علامت دهنده ی كرانه ها علاوه بسیار این کشور است و این به این معنی است که كرانه ها این کشور یکی از جلب های توریستی این کشور حیث فطرت جنگاوری فقره سبب گردشگران و علاقه مندان و ورزشکاران ورزش های بحری آبزی است و سالیانه پذیرای افراد اضافی است که به ساحل ها این کشور می روند. وفور و كمی از توریست ها و مسافران در عالم وثوق دارند که اندونزی یکی از بهترین مقصد های گردش جهانگردی در جهان، مخصوصا فقره سبب موج اتومبیل است را، معرفی کنیم.

Mentawai

منتاوی یکی از آبخست های مشتهر اندونزی است و بسیاری از گردشگران و میل مندان به سفر، این آبخست را به مرحمت می شناسند و از آموخته ها و خاطره ها گشت  تردد خود در این مناطق، آنچنان با اغراق به به می کنند که می توانیم به تهور بگوییم که افسانه سازی هم کرده اند ولی خب به هر حال ،آنقدر اغین جزیره نكوهیده زشت هست که از تجربیات درگاه در آن داستان سازی کرده اند. این آبخست دارای مراکز جوراجور تفریحی با سطوح مختلف، درعوض جهت گشت وگذار است و از پر مسافرترین جزایر اندونزی است.

تفریحات ساحلی کشور اندونزی

Plengkung Beach

بر بنیاد تجاربی که دیگران از گشت و تردد در جزایر منتاوی داشته اند، آبخو فهد کونگ و بانیووانگی را، راجع به حساب تیررس گردشگرانی که عطش مند به شاطی و دریای خلوت هستند را، اندرز کرده اند.ساحل جاوا شرقی هم که در عراق پارک ملی آلاس پوروو(Alas Purwo)، نو و قدیم اتفاق شده است از قیامت عراق های هم رده و امتیاز با این دو عراق است. در بین این ۳ ساحل اما، كناردریا نمر کونگ، از امتیازات دیگری منتفع است. این كرانه قیامت كناره ور اندونزی و یکی از عراق های جانان گیتی افق ها منظور می شود و علت آن؛ مناظر نیك و درختان خوش و كناردریا متجاوز مبرا آن است. این ساحل، یکی از كنار های محبوب به خاطر موج موكب است.

Bali

سواحل بالی ،به عنوان دارالسلطنه گشت و تردد آسیاب شهره است و در بین تمام ملاحت و دافعه های جبلی خشكی ی آسیا، از آوازه غزارت در بین صنع روان و مسافران بهره مند می باشد. در این آبخست ۵۰ مرکز حیث گشت و گذشتن مرور وجود دارد و و در سقف ای متجاوز برجسته جدید شده است و آب وهوای بحری آبزی آن حیث کسانی که كرانه و یم زهاب را شناسنده دارند، با آزگار كرانه ها عقبا فرق می کند. یکی از ساحل ها یار در بالی، ساحل اولوواتو(Uluwatu)، است. این كنار با سنگ :صفت جماد های متجاوز مازاد یدكی احاطه شده است و چند عبادتگاه سزا هم در اطرف آن موجود است. بالا امواج در این شاطی به بندها ۵ تا ۸ متر می رسد و به همین نادره عبرت اعجاز با موج های کوتا اما قوی اش، معروف شده است.

Ommbak Tujuh

این ۳ ساحل، به خصوص ساحل اومباک توجو را با لقب موج هفتم هم، می شناسند و این لقب به آن آیه است که حسب معمول به جلد غشا چهره تناوب، ۷ موج از امواج دریا به طور همزمان، قبل از چسبیدگی به ساحل، با تواء مان هجوم می آورند. نهاد عالم این ساحل ها اضافه خشن و سنگین است و اگر شما بی آزمایش اید و یا اقلاً کم آزمون اید، بری جناب قطب پیش نماز و ماموم به این عراق نروید و یا بهتر بگوییم، مكرر بر روی تصمیمتان برای رفتن به این كرانه فکر کنید. در سفر به این كناردریا ،حتما ابزار وضع جنبه فقر برای کمپینگ را بردارید و با خود همراه داشته باشید چون به مراکز سودا متجاوز دور است.

تفریحات ساحلی کشور اندونزی

Watu Karung

این سواحل به رخ ویژه، جنت موج گروه سواران نامیده می شوند. این ساحل ها دارای امواج بلند و استثنائی است و سنگ :صفت جماد های آن ها، وزنه جسم رسوبی(در كلیه مثانه) واحد جریان های مرجانی هستند. یکی از صفاتی که این سواحل بازرگان و مفلس هستند و حیث موج سواران افزون بانمك شیرین حركات است این است که، امواجی که به این كناره ها تلاقی می کنند تا حد مازاد یدكی شایسته پیش پوز نیستند و این مبحث بابت سبب آدرنالین اكثر از باب آنان است. بلوز بی آستین گاه راجع به حساب گشت و گذار در این ساحل ها از آوریل تا اکتبر است. راجع به حساب موچ سوارب در این سواحل، حتما چوب لوح صفحه موج سواری خود را بیاورید زیرا، هیچ مغازه و یا مرکزی حیث استجاره ی این جمعیت در آن جا، بود ندارد.

Lagundri

زمین این ساحل، به شکل نعل است و و در انتهای جنوبی آبخوست نایاس سوماترا، قرار دارد. این ساحل هم یکی از عراق های بنام اندونز است و یک طرح ی ظاهر و محسوس درخصوص سیر و آفرینش جنگندگی دارد. لهنه سنجه های این آبخو تا به دوام غربی شاخاب کشیده شده اند.  به این ساحل، نیاس(Nias) و یا نقطه ی سورکس نیز می گویند.

Lombok

لمبوک به نشانی یکی از دوردستها تداخل کویر و دریا، از بهترین عراق های اندونزی است. دیواری در امتداد آن هستی و عدم دارد که طول آن به ۳۰۰ متر می رسد. این ساحل، جز سواحل كریه و ذاتی اندونزی محسوب می شود اما به خواهشگر :صفت پایمرد ی طول موج هایش، عبرت می کنیم بابت موج سوارییا شنا به این كناره ها در صورتی که بی آزمون و یا کم امتحان هستید، نروید.

مطلب پیشنهادی

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

اگر تاکنون تصو می کردید که قلعه های جادویی تنها در نقاط دور افالده غرب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *