خانه / اطلاعات سفر به اندونزی / سوغاتی های محبوب کشور اندونزی
سوغاتی های محبوب کشور اندونزی
سوغاتی های محبوب کشور اندونزی

سوغاتی های محبوب کشور اندونزی

اندونزی، مجمع‌الجزایری است که در نیمروز جهات شرقی چرخاب طاحنه ثبات دارد و افرادی از غریبه ها یكسان نفوس شورش آن را تشکیل می دهند. نفر ابوالبشر و جانور متنوع در این کشور ادب های متنوعی را به هستی و عدم آورده اند که باعث به حیات عزیمت كردن ظاهرنمایی مازاد یدكی در سوغاتی های این کشور شده اند. در این کشور به هر منطقه ای که مستحضر می شوید سوغاتی غیر می بینید. می خواهیم شما را با برخی از سوغاتی های اندونزی خویش کنیم، در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به اندونزی در مورد سوغاتی های محبوب کشور اندونزی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

سوغاتی های محبوب کشور اندونزی

حکاکی روی سنگ و منبت کاری

نزدیک عندلیب سال است که ناس اندونزی بر روی سنگ های جوراجور حکاکی می کنند و این هنر را در تزئین پرستشگاه های خود به کار می بنده اند.  آن ها اگر بخواهند نقش پیكر تندیس های کوچک سنگی برقرار کنند سنگ بعد طبیعت نیاز خود را از سنگ های آتشفشانی گزینش می کنند و معمولا عكس های حیثیت های افسانه ای خود را امین می کنند. اضافه بر ساخت عكس با سنگ، از چوب ها هم  درعوض جهت احداث اشیای مختلف استفاده می شود و در هر منطقه درخصوص ساخت این اشیای چوبی از طرح ها و الگوهای خاصی استعمال می شود. اگر خواستید این صنایع دستی را به نشانی سوغاتی فراهم کنید باید بدانید که راستی زنهار و خیانت به اینکه در ساخت آن ها از چه چوبی استفاده شده و چه مقدار کاری بر روی آن ها ایفا به جریان انداختن شده است اهمیت اعتبار آن ها فرق می کند.

شکلات

اگر شناخت دارید که چیزی غیر از صنایع دستی و از نوع خوراکی به عنوان سوغاتی معامله و شرا کنید برگزینی های مازاد یدكی دارید چون در این کشور خوراکی های زیادی به عنوان سوغاتی نیستی دارد که یکی از ملیح ترین آن ها شکلات است. به علاوه وقتی در اندونزی هستید ندانید که در ایدون می توانید تاپ :صفت عالی شکلات های بامزه كرانه ها و انفس را بخرید شماری جان نثار از بهترین کارخانه های شکلات سازی جهان در این کشور است که شکلات هایی در مزه ها و طعم های یكسان را متحلی می کنند.

لباس های سنتی کاملا با دست درست می شوند و بابت بافته شدن آن ها هنرمندان گاهی چندین ماه و یا سال را مشغول به هم تابیدن هستند. این خودنمایی ها از صنایع دستی بسیار زیبای این کشور هستند و اگرعلاقه به آثار هنری داشته باشید می توانید درخصوص رونق صنایع دستی در این کشور این تبختر ها را معامله و شرا کنید.

سوغاتی های محبوب کشور اندونزی

عروسک‌های وایانگ

شاید وقتی به خاطر نخستین و انتهایی بار به این عروسک های چوبی وایانگ سیاحت کنید فکر کنید که چطور می بسیج این عروسک های ساده را به آدرس سوغاتی خرید اما این ها فقط عروسک نیستند در این کشور ارائه های عروسکی مهمی برگزار می شود که از نشانه ها كارها تالیفات فرهنگی یونسکو هستند. عروسک های وایانگ را می توانید در دكان های نوع به نوع و همگون این کشور در رنگ ها و قدر های مختلف پدیدار کنید اگر به فرهیختگی و هنر عطش داشته باشید حتما این عروسک ها سوغاتی عطا بابت خریدن هستند.

زیورآلات دست ساز

منطقه سلوک جایی است که نفر ابوالبشر و جانور آن در آفریدن زیور آلات و سیم جات بسیار مجرب هستند. آرایش آلاتی مثل گوشواره، دستبند، خاتم و … را می توانید از اینجا شراء کنید. تاآنجا ایدون به آرایش آلات خود شهیر شده که حیوان ولایتی و غیربومی هم زینت آلات خود را از آن ها خریداری می کنند.

مطلب پیشنهادی

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

اگر تاکنون تصو می کردید که قلعه های جادویی تنها در نقاط دور افالده غرب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *