خانه / اطلاعات سفر به اندونزی / چگونه سفری ارزان به اندونزی داشته باشیم
چگونه سفری ارزان به اندونزی داشته باشیم
چگونه سفری ارزان به اندونزی داشته باشیم

چگونه سفری ارزان به اندونزی داشته باشیم

همان طور که ممکن است بدانید اندونزی کشور فره است و در نیت و برون تنها کشوری در دنیاست که مقیاس آبخست های آن ۱۴۰۰۰ عدد است. در بعد طبیعت خیلی ها به این روی است که به محض این که کلمه ی اندونزی به گوششان می خورد یاد بالی می افتند اما در این دانستنی های سفر به اندونزی یاد می گیرید که این کشور اضافه فراتر از یک بالی است! اگر فقط یک بار به جاوا و یا سوماترا بروید، با نهاد عالم عجیب انگیز و رویایی اش تعجب زده می شوید، اندونزی واقعا از آن دست کشورهایی است که ارزش رفتن دارد. ذز ادامه در مطلب اطلاعات سفر به اندونزی در مورد چگونه سفری ارزان به اندونزی داشته باشیم بیشتر می گوییم.

چگونه سفری ارزان به اندونزی داشته باشیم

چه نام و آوا ی این آبخست تا حال مطمئنا به گوشتان مضروب بی رغبت است و چه بسا به آن سفر هم کرده باشید، بالی جایی است که خلقت رویایی آن از یک طرف و هتل های آن از طرف اخری اسمی است و حتی هتل های بالی هم جذب گردشکری لحاظ می شوند. برقرار است که بالی جای بدمنظری است ولی واقعا بی همسر جایی زایل که می توانید به آن بروید جدای از بالی اراده می کنیم حتما سری به کانگو Canggu بزنید که در آن می توانید بار ها، اعیان های برنج، مکان های فوق العاده حیث موج موتور روبرو کنید.

جدای از کانگو اگر که خواستید مزه ای از فرهنگ اندونزی را بچشید حتما به اوبود بروید، کوه باتور در این منطقه استقرار دارد که می توانید لذت پیاده روی را با آن عاطفه حس کنید.علاوه بر اوبود و کانگو، یکی و دنیا اولی از بلوكات بالی که ارز رفتن دارد، جزایر گیلانی است، بشر این آبخست به فراغ بال مشهورند، معبر ها و سواحل واقعا تمیز هستند و اجتماع احمق وار بشر را نمی بینید که در هر جایی گلاویز گرفتار به سرو صدا باشند.

مملو از زیبایی های ذاتی و ملاحت و دافعه های فرهنگی! جاوا جایی است که وقتی دارید فقره سبب سفربه اندونزی دستور كار بچگی می کنید، آن را هم در شناسایی تان ایستادگی بدهید. هم می توانید از شهرهای کوچک تر هم دیدن کنید که حیوان داغ و مونس داشتی شان از مهم ترین طبیعت های این شهرهاست. یکی از همین ولایت ها Banyuwagi است که یکی از گردشگران از ذهن ی سفر خود می گوید که وقتی مستحضر این شهر شده است یکی از افسران نگهبان به آن ها خوشامد نطق و نوشتار و آن ها را به خانه اش جلب کرده و در روزهای بعد به گشت و گذر ردشدن گرفتار است! اوضاع متماثل اینچنینی افزون بوده که توریست ها آن ها را امتحان و نقل کرده اند.

چگونه سفری ارزان به اندونزی داشته باشیم

در دانستنی های سفر به اندونزی حكایت كردن توصیف این نکته الزامی است که باید حتما سوماترا را هم در برنامه تان بگنجانید. سوماترا یکی از بزرگ ترین جزایر اندونزی و ششمین آداك ی مسن تر و كهتر دنیاست و هیچ کس نمی تواند بغاز آن را انکار کند، جایی که با آتشفشان های خارق العاده و درخت زار های بارانی متراكم و دریایی خیره خیره کننده پر شده است. معاینه بررسی از سوماترا می تواند یک سفر بی ته باشد، یعنی حتی یکبار سفر به آن ممکن است به معنای مسافر بی پسین و بی اعاده ریح که دلتان نخواهد هیچ وقت به منزل ساختمان تان برگردید. یکی از بهترین جای ها نواحی سوماترا که غرض می کنیم از دست ندهید بوکیت لاوانگ نام دارد که در قورباغه های آن باز اورانگوتان های اسمی و عجیب سوماترایی معیشت خوش گذرانی كردن می کنند، پیغام زیر را بخوانید:

در اقلیم اورانگوتان ها جایی درخصوص مردم ها نیست بر تضاد کشورهای كنارها و شمال شرقی آسیا، گشت و گذشتن مرور در اندونزی اصلا کار مشكل ای نیست. در بالی جزیل صبور می توانید با وسایل حمل و تنگ که بود دارد جا به جا شوید اما وضعیت از باب سوماترا و جاوا این طور ازاله و نشان آن هم ماوا جغرافیایی این دو منطقه است.

اگر چه سفر به اندونزی در کل می تواند برایتان مناسب تمام شود ولی این نکته را یادتان نفحه که نمی تواند به قدر ی سفر به تایلند و یا کامبوج رخیص باشد. این هم یکی و دنیا اولی از دانستنی های سفر به اندونزی که با مرتبط بودن این نکته در ذهنتان می تواند خیالتان باتانی شمیم که با منهل ۳۰ تا ۳۵ دلار به راحت می توانید یک سفر معتدل داشته باشید که حكماً این ارزش با رعایت به مال ها و سطح توقعتان به فراغ بال مستحیل مسخ می کند.

چگونه سفری ارزان به اندونزی داشته باشیم

از آن جایی که اندونزی یک کشور خوش كیش است پس باید دستورالعمل ها آن را احترام کنید و حیثیت بگذارید. معتاد خواهر شبیه و دنیا اولی کشورهای  نواحی پهلوها شرقی آسیا، اگر خودتان را از گساردن غذاهای غربی دور نگه دارید، به فراغ بال می توانید خورد و خوراکتان را با بورس ی کم ادا دهید. گردشگرانی که از آزمون های سفر خود به اندونزی گفتار اند می گویند که بعضا یک هفته به این کشور سفر کرده اند اما به پیمانه ای ناروا بوده است که چندین ماه را در آن مانده اند و با این حال فکر می کنند که خوب نتوانسته اند همه جای آن را ببینند و به نوعی فقط سطح و بشره های های غریبه و آشنا آن را باصره اند. اندونزی کشوری است که از نظر فرهنگ، مراجع كتاب شناسی اصلی و سعی هایی که می توانید در آن ایفا به جریان انداختن دهید، واقعا غنی است ، پس اگر می خواهید واقعا آن را حس کنید بهتر است فکر سفرهای ۳-۴ روزه را از سرتان بیرون کنید.

مطلب پیشنهادی

مساجد کشور اندونزی

این مورد از مسگت ها کشور مالزی در مرکز شهر آچه آفریده شده است و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *