خانه / اطلاعات سفر به اندونزی / هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید
هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

اگر تاکنون تصو می کردید که قلعه های جادویی تنها در نقاط دور افالده غرب یافت می شوند، قلعه گم شده یوگیاکارتا به شما مدلل و نفی می کند که تا به حال در لغزش بوده اید. هنگامی که درون قلعه می ایستید دیدنی های بی پایان ناحیه شما را مبهوت خواهد کرد. قلعه هایی به سبک اروپای (با معماری قرون وسطیی)، درختان گیلاس (Sakura)، کلبه های هندی و سازه های سنگی که شبیه به یک دایناسور بی جان بر بستر جیحون غنوده و نشسته است.  اگر اهل عکس دریافت باشید، وقتش است که تلسكوپ خود را دربیاورید و از ملاحت و دافعه های یوگیاکارتا و قلعه گم شده شروع کنید. در این جا هیچ وقت سوژه های عکاسی تمام نمی شوند، گزینه های بعدی خانه هبیت، در بهشت و گالری های سه بعدی هستند. تاپ :صفت عالی زمان دیدار مجدد از آن روزهای آفتابی است. در ادامه اطلاعات سفر به ماندونزی در مورد هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید بیشتر می گوییم.

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

عبور از پل معلق

خود را برای بالا بردن آدرنالیتان آماده کنید. ساحل سیندن یک ساحل رمانتیک با ماسه های نرم و سفید نیست، بلکه یک كجی بزرگ همنشین با صخره های مبارز در کنار دریا است. اگر می خواهید در آبخو بکر کالونگ گردش کنید و از چمنزارهای تیره شده با گل های ساده آن لذت ببرید باید از پل معلقی که بر فراز موج های فریادكنان خلق شده بگذرید. در هنگام عبور موج ها با تمام توان به صخره های می کوبند و ممکن است طعم شور آن ها را بچشید بنابر این نگهبان باشید و برای محرومیت نفی و ایجاب ربایش گرفتن هر قدم حذر کنید، چرا که یک خطیئه کوچک می تواند عواقب بازگردانی ناپذیری داشته باشد.

پارک ملی کالیبرو

کافی است تا حدود یک تا دو ساعت به سمت غرب شهر برانید تا غفلت مخبر کاهش بغتتاً دمای هوا و سر و صدای موتورسیکلت ها شوید. این جا هوا تمیز و خنک است. جاده ها خلوت است و فرصت مناسبی است تا دقایقی چند از هیاهوی شهر به دور باشید. پس از پشت سر گذاشتن چندین پیچ به رشته کوه های مینوره می رسید که پارک ملی کالیبرو در دل آن جای ملول است. مردم محلی احداث و تنسیق آن از سال ۲۰۰۹ بر عهده رنجیده اند.

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

برخلاف اکثر پارک ها در این جا می توانید کارهای واهمه انگیز زاید انجام دهید و یکی از جاذبه های یوگیاکارتا است. صخره نوردی و راه رفتن با طناب در پارک ملی کالیبرو در تمام جنبه ها و با آلات کامل ادا می شود  و در آخر می توانید پرده تصویر ای فوق العاده از بالای کوه را گردش کنید.

باغ آفتابگردان پانتای ساماس

این پالیز آفتابگردان جدید تحول به یکی از مشهورترین جذبه های یوگیاکارتا در شبکه های مدنی جمعی شده است و جوانان از گروه های سنی جوراجور به این جا می آیند تا در میان گل های زیبا عکسی به حافظه داشته باشند. اگر چه وسعت باغ گل های آفتابگردان خیلی بزرگ نیست اما تنها ۵ کیلومتر با ساحل زیبا و دیدنی پانتای ساماس وهن آسیب دارد که موجب شده پس از ملاقات از ساحل به باغ بازگشت کنند. در فصل هایی که گردشگر زیاد است هر روز تقریبا ۲۰۰۰ نفر از مردم محلی و توریست ها به دیدار از باغ می پردازند.

هر آنچه باید در مورد شهر یوگیاکارتا بدانید

آبشار ساحلی

پشت رشته کوه های Sewu یکی از جذبه های یوگیاکارتا که متجاوز نادر است و الگو اش را نمی توانید در کشور اندونزی ملاحظه کنید قرار ملول است. آبشاری در کنار ساحل که آب آن مستقیما به دریا می ریزد. این آبشار را به تان ساحل جوگان می شناسند و به بلاهت در سواحل جنوب Gunungkidul یکی از اطراف یوگیاکارتا جای ملول است و روبروی آن دریا پهناور هند قرار دارد. برای پیوستگی به این مورد از گیرایی كشش های یوگیاکارتا حدود ۲ ساعت رانندگی در پیش خواهید داشت. اغلب گردشگران از ملاقات از این آبشار صرف نظر می کنند. چرا که برای پیوستن به آن باید چند صد متر پیاده روی کنند.

مطلب پیشنهادی

مساجد کشور اندونزی

این مورد از مسگت ها کشور مالزی در مرکز شهر آچه آفریده شده است و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *