خانه / بالی / جاذبه های گردشگری بالی / پارک ملی تانجانگ پوتینگ اندونزی
جزیره بالی
جزیره بالی

پارک ملی تانجانگ پوتینگ اندونزی

یکی از مراکز جهانگردی مناسب اندونزی پس از جزیره ی بالی پارک ملی تانجانگ پوتینگ است.برای افرادی که اهل ماجراجویی هستند،گشت و تردد در پارک ملی تانجانگ پوتینگ سفارش می شود. پارک ملی تانجانگ پوتینگ جزیره ی بورنئو در استان کالیمانتان مرکزی اندونزی جای دارد.برای بازدید از قسمتی از این پارک تورهای گردشگری اختصاص ای به وساطه ی افراد بومی برگزار می شود.این پارک سرسبز دارای طبیعت خیره کننده ای است که هیچ جای جهان نمی توانید پیدا کنید. این پارک باصفا دارای طبیعتی بکر و دست نخورده است وتا چشم کار می‌کند درآن دار و گل وگیاه دیده‌‌می‌شود. در ادامه با سایت تورهای اندونزی همراه باشید تا برای شما مهمترین جاذبه های گردشگری بالی را معرفی کنیم.

جاذبه های گردشگری اندونزی
پارک ملی تانجانگ پوتینگ اندونزی دارای حیات وحش تعجب انگیز است که شما تنها می توانید در برنامه های معتبر وجود وحش شاهدش باشید. از تفریحات مرسوم و زیبا داخل پارک‌، سوار‌شدن بر قایق‌هایی است که از میان درختان پارک تردد می‌کنند و مستور گیاهی و بازهم حیات وحش بی‌نظیر این پارک را به شما نشان می‌دهند. دیدن حیات وحش این ناحیه كه شامل حیواناتی چون: تمساح،خرس آفتاب، اورانگوتان، گیبون، میمون ماکاک، پیتون و پلنگ ابری است بسیار واهمه انگیز خواهد بود.

پارک ملی تانجانگ پوتینگ
از بالی که بگذریم این مجمع الجزایر آسیایی از مرز ۱۸هزار جزیره ی کوچک و بزرگ تر تشکیل شده است که در وسط آنها تنها ۶۰۰۰مورد مناسب سکونت هستند.اما همان جزایر مسکونی نیز زیاد غیر منتظره هستند و در سفر به آنها باید چشمداشت منظره ها بکر و حیات وحش خیره کننده و گاهی خطرناک را داشته باشید.

جاذبه های گردشگری اندونزی
پارک ملی تانجانگ پوتینگ جزیره ی بورنئو در استان کالیمانتان مرکزی اندونزی قرار دارد و دارای عرصه ۴۱۶٫۰۴۰هکتار سطح اندازه گیری است.برای ملاقات از پاره ای از این پارک تورهای گردشگری ویژه ای توسط مردم بومی برگزار می شود.این پارک باطراوت دارای طبیعت خیره کننده ای است که هیچ جای گیتی نمی توانید پیدا کنید.طبیعت ناحیه بکر و دست نخورده است و خیال شما نخستین شخصی هستید که قدم به آن مکان می گذارید.

پارک ملی تانجانگ پوتینگ
این پارک دارای حیات وحش شگفت انگیز است که شما فقط می توانید در برنامه های معتبر حیات وحش شاهدش باشید.در وسط حیوان ها اورانگوتان این منطقه بسیار آوازه دارد.
اما بکر بی پروایی كردن این منطقه یک طرف،باید گفت که دست درازی سودجویان در این مكان نیز مشاهده می شود.متاسفانه قطع غیر قانونی درختان و پاکسازی بیشه بابت استفاده کشاورزی یک تهدید اصلی بابت پارک به حساب می آید.

مطلب پیشنهادی

بالی، نقطه عطف صنعت توریسم اندونزی

بالی، نقطه عطف صنعت توریسم اندونزی

اندونزی کشوری است که بارها از زیبایی های آن صحبت کرده ایم؛ جاذبه های گردشگری …

2 دیدگاه

  1. از نظر پوشش گیاهی اندونزی انقدر سبز و زیبا هست اندونزی که هرچقدر هم بگردین تو این کشور باز هم خسته نخواهید شد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *