خانه / بالی / جاذبه های گردشگری بالی / صخره های مرجانی زیبا در اندونزی

صخره های مرجانی زیبا در اندونزی

اندونزی یکی از کشور های بسیار مناسب برای سفر های توریستی می باشد. یکی از ویژگی های بسیار مهم این سرزمین سواحل بسیار زیبای آن می باشد که در این پست از سایت اندونزی به برسی سخره های مرجانی زیبای این سرزمین می پردازیم. شما در تور اندونزی می توانید با استفاده از قواصی به دیدن این صخره های مرجانی زیبا در اندونزی بپردازید.

Image result for Beautiful coral reefs in Indonesia

ندونزی کشوری با بلوكات پراکنده و افزون متنوع که بیش از ۱۷ هزار جزیره را در خود جای داده است؛ تمامی این جزیره‌ها اعجاب برانگیز بوده و فرصت مناسبی فقره سبب ماجراجویی‌های زمینی و دریایی هستند.

راجا آمپاتس (معنای تحت الفظی آن چهار شاه است) که در راس قسمت شمال غربی اندونزی جدید شده، مجموعه‌ای از جزایر است که شرایطی بیش برجسته راجع به حساب غواصی دارند و تغیر زیستی آن نیز دغدغه گشت و گذار را بیشتری درعوض جهت توریست به معشوق می‌آورد.

غواصان می‌توانند امتعه متجاوز بی‌نظیری از مرجان‌ های سخت و نرم و علاوه براین بسترهای جلبکی، لهنه سنجه های کم عمق، غارها و قندیل ها  را نظاره کنند. تنها با یک شیرجه به شما درستكار خواهد شد که راجا امپات مکانی اعلا حیث ژرف پیمایی در اندونزی است.این مورد یکی از جاذبه های گردشگری بالی می باشد.

 

Image result for Beautiful coral reefs in Indonesia

برخی مالدیو را بهشت روی معاریف می خوانند چرا که می توانمندی در آنها آرام ترین تعطیلات را گذراند. اقامتگاههای لوکسی که در ‏جزایر گوناگون آن وجود دارند نیز گذراندن تعطیلات را فقره سبب میهمانانشان لذت بخش تر می کند.

در این میان نمی قابلیت از آبهای ‏تمیز و تیره این منطقه عفو و چیزی که آن را از باب اشتیاق مندان به حیثیت جذاب تر می کند اینست که دسترسی به این آبها ‏امکان پذیر است. از آنجایی که آبهای این منطقه گرم هستند به خاطر شنا کردن جای مناسبی می باشند.همچنین اشتیاق مندان به دنیای ‏زیر آب نیز می توانند پهنه های غریزی نیك و سالوس را در اعماق این آبها ببینند. ‏‏‏ ‏ ‏‏ ‏ ‏‏‏‏

 

مطلب پیشنهادی

بالی، نقطه عطف صنعت توریسم اندونزی

بالی، نقطه عطف صنعت توریسم اندونزی

اندونزی کشوری است که بارها از زیبایی های آن صحبت کرده ایم؛ جاذبه های گردشگری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *