خانه / بالی / هتل های بالی / هتل گرند حیات بالی

هتل گرند حیات بالی

هتل گرند حیات بالی

مشخصال کلی هتل

نام کامل: Grand Hyatt Bali

ستاره های هتل: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

موقعیت: نوسا دوآ بالی

تعداد اتاق ها: ۶۳۶

وب سایت هتل

گستره بزرگی از جزیره بالی در اختیار هتل ۵ ستاره گرند حیات قرار گرفته است. این هتل زیبا و بسیار لوکس دارای ۶۳۶ اتاق و سوئیت است که در ۴ دهکده پراکنده شده اند. هتل گرند حیات در منطقه نوسا دوآ قرار دارد و تاج جواهر نشانی بر سر این منطقه است. اگر به دنبال اقامت در جایی هستید که آرامشی وصف نشدنی را به شما ارزانی کند بهترین انتخاب برای شما هتل حیات است زیرا این هتل از آنجا که در سواحل دور افتاده قرار دارد این آرامش را برای شما رقم خواهد زد.

اتاق های هتل گرند حیات بالی
اتاق های هتل گرند حیات بالی

استاندارد رفاهی هتل گرند حیات بالی مطابق با استاندارد های بین المللی و درجه یک جهانی است و اقامت شما را آسوده خواهد کرد. زمین مخصوص بازی های گلف ،سایر ورزش های آبی، دهکده و بازار شبانه Pasar SENGGOL، نمایشگاهی از فرهنگ، غذاها و صنایع دستی مردم بالی از جمله امکانات تفریحی این هتل مجلل است.

پارک آبی هتل گرند حیات بالی
پارک آبی هتل گرند حیات بالی

همچنین مرکز آب معدنی Kriya در این منطقه قرار گرفته است. این مرکز به صورت ۲۴ ویلای آبی در میان جنگل های انبوه گرمسیری ساخته شده است و بر اساس ۴ راه کار سنتی مردم بالی اقدام به درمان شما خواهد کرد.

مرکز آب معدنی کریا (kriya) هتل گرند حیات
مرکز آب معدنی کریا (kriya) هتل گرند حیات

اقامتگاه گرند حیات بالی تنها ۱۲ کیلومتر با فرودگاه بین المللی Ngurah Rai فاصله دارد و این باغث سهولت در رفت و آمد شما خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

هتل لا تاورنا بالی

هتل لا تاورنا بالی

جزیره زیبای بالی، جزیره ای استوایی با هوایی متعادل و جاذبه های طبیعی و تاریخی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *