خانه / بالی / هتل های بالی / هتل های لوکس بالی را بیشتر بشناسید
هتل های لوکس بالی را بیشتر بشناسید
هتل های لوکس بالی را بیشتر بشناسید

هتل های لوکس بالی را بیشتر بشناسید

عکس هان سواحل زیبا و توقفگاه منزلگاه ای بالی به طور مستمراً ، جلد مجلات مسافرتی را مزین می کند و بالی همیشه به آدرس یک عضو از لیست بهشت ​​های گرم تعرفه شده است. علاوه براین ، آتشفشان ها ، آبشارهای بلند ، دره هان پوشیده از شالیزارهای برنج ، روستاهای سنتی ، پرستشگاهها صریح ، مردم محلی میهمان و میزبان دوست ، سنت هان فرهنگی قوی ، مناظرزیبای نفس گیر بینات خوبی برای سیاحت به بالی هستند. بالی دارای زیادترین مقیاس توقف در اندونزی است و اکثر اتراقگاه ها در سمینایک در مجموعه توقفگاه منزلگاه های بالی هتل هلا لوکس بالی و یا بهترین هتل ای بالی ، ناسا دوو و اوباد قرار دارند.  آب وهوای موردپسند و غیرقابل قبول ، مراکز لوکس گردشگری ، مهتاب دریافت وفعالیت هان دیگرساحلی من جمله دلربایی هلا آن به شمارمی رود. بنابراین اگربالی درلیست مناطقی است که قصدسفربه آن رادارید ، زیباترین موطن هلا بالی درانتظارشما است وبالی سفری به یادماندنی رابرای شمارقم خواهدزد. در ادامه در مطلب هتل های بالی در مورد هتل های لوکس بالی را بیشتر بشناسید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل های لوکس بالی را بیشتر بشناسید

ویلای آمتیس

در مجموعه تاپ :صفت عالی هتل ای بالی بدانید که یکی از كامل بلوز ركابی اقامتگاه هان در بالی ویلای  Ametis است که دارای ۱۴ اتاق برای مهمانان است. این توقفگاه منزلگاه در Canggu، یک روستای ساحلی قرار دارد که مناظری زیبا وآرامش بخش دارد. یک ساحل ویژه و عام است که  ماساژآبگرم  رادرآن آزمون می کنید.مکانی است برای راحت جسمی وبازگشت به عارضه روح وروان وجایی است که شمامملوازانرژی می شوید.رستوران هایی باقدمت نگارین اقسام با خوانندگان یار جمیل پذیرایی ازشماهستند.اماکن تفریحی  Ametis  تافرودگاه فقط ۳۵ نكته لحظه وهن آسیب دارد وحدود۱۵ نكته لحظه هم تا سمیینیک راه هست.ودر مسیرشما هیچ ترافیکی رانمی بینید. «اکو بیچ و تاناه لوت » دلبر ترین جاذبه های این منطقه هستند.

هتل لجین بالی

Legian Bali در ادامه ساحل ها افزون معروف  در سمیینیک واقع شده است، در کنار نقاط مشهور گشت و گذار و گیرایی كشش ایا محلی ،  مهمانان می توانند در تالاب بیضی شکل دو نفره شنا کنند، به سبک مردم بالی برقصند ویک گردنبندازگل برای محبوب خوددرست کنند.در كلكسیون بهترین هتل هان بالی و هتل ایا لوکس بالی این یک برگزینی عالی برای زوج ایا جوان است که در دوره آرزومندی هستند.البته مکان مناسبی برای طایفه هایی که بافرزندان خودمسافرت می کنند هم می باشد.

هتل جمال پرایوت

Jamahal Private  یک ساحل اختصاصاختصاصی دربخش جنوبی بالی قراردارد. ساحلی برای صرف غذا درفضای باز وزیر نورخورشید وتفریح درحوضچه هایی که آب ازآن سرازیراست.دراین مکان خاص ویلاهایی وجود دارد که که باعناوین سوییت باغ ، استخرسوییت و ویلاهای حوض نهان می شوند.این محلی عالی برای اسكان زوج های جوان که به پی شفادادن هلا آبگرم هستند و ایده آل است.یک هتل اسپانیایی – اندونزیایی در كلكسیون بهترین هتل ای بالی و باغ های اختصاصاختصاصی وجودارد که می توانید ازآن لذت ببرید.باشگاه ساحل جیمباران همه روزه ازساعت ۱۰٫۳۰ صبح تا ۶٫۳۰ بازاست ومی توانید ازآن استعمال کنید.یک سرنشین هم برای رفت وآمدمسافران درنظرگرفته شده است.

هتل های لوکس بالی را بیشتر بشناسید

هتل واکا گانگا

WakaGangga در ساحل غربی بالی در Tabanan واقع شده است و محل خوبی برای توقف مسافران برای لذت بردن از فراغ بال نهاد عالم است. این مکان شگفت انگیز برای سكون بردبار و لذت بردن از غروب و روزهای كامل که در ساحل شن و ماسه به تماشای آن می نشینید است.اسب خودرو یک تك ودو معشوق در این ناحیه است. برخی از صخره ها برای اسب موتور در نظر محزون شده است.خانه ها به آبگیر ، نظام سامانه مكر ، پشه بند ، حمام  ومینی بار مجهزشده اند.مهمان ها می توانند از بالکن یم و بر هند ومزارع برنج راتماشاکنند.وهر روز دررستوران های ساحلی در کنار حوضه از تماشای غروب خورشید لذت ببرند.

هتل بلغاری

Bulgari یک برند برتردرصنایع دستی لوکس است ونام یکی از بلوز بی آستین موطن هان بالی و هتل ای لوکس بالی است.مناظر Bulgari از یک طرف به سمت صخره ای بزرگ وازطرف دیگر به اقیانوس هندراه دارد.این اتراقگاه شامل ۵۹ ویلای خصوصی ومستقل است.سبک دکوراسیون ویلا ها ایتالیایی است.آبگرم مختص مداوا زیان هان جسمی ، ماساژباگیاهان وروغن هلا عجیب وغریب ، مداوا باسنگ های آتشفشانی گرم و…ازجمله بازی هایی است که پذیرای مهمانان این اتراقگاه از كلكسیون توقفگاه منزلگاه ای بالی و از بلوز بی آستین هتل ایا بالی است.

ویلاهای لوکس روستای کایانگان

این منطقه در جنوب بالی در نزدیکی روستای Khayangan   واقع شده است و یک مکان دلبر برای آداب پیوند است.این آبادانی دارای دومحله است که درهرمحله آن سه ویلا ی لوکس وجود در كلكسیون هتل هان لوکس بالی و از بهترین هتل هلا بالی داردکه بسیارخیره کننده است.این ویلاها دارای سالن های مجلل با مبل ای راحت ، طراحی سنتی وگل آرایی شگفتی خودبینی برانگیزمی باشد.

هتل های لوکس بالی را بیشتر بشناسید

ویلاهای آلیا

Alila یک برگزینی عالی برای ماه عسل است.این ویلاها دریک مکان علی حده ای قرارداردکه توسط باغ هلا سرسبزگرمسیری مهارت شده است.این مسكن درغرب بالی ، درمنطقه تابانان ، کنارساحل شن وماسه Kelating ومعبد Tanah Lot ودره زیبای کوه  Batukaru قرار دارد.رستوران محلی Cotta، غذاهای سنتی بالی را تهیه می کند. هم یک مجمع ویلا Alila در Uluwatu وجود دارد که در بخش جنوبی آداك در شبه آبخوست Bukit واقع شده است.

این اتراقگاه روبروی ساحل زیبای پتیتونج قراردارد.و دارای ویلاهای لوکس در كلكسیون هتل های لوکس بالی بوده که بواسطه عظمت خیره کننده اش و زشت قراردارد.اگرقصدیک قرار شام دوستانه را با تماشای منظره غروب خورشید دارید اینجایک مکان ایده آل برای لذت بردن شما است.فاصله شماتاساحل یک پیاده روی ساده است. Samaya Seminyak دارای ۲۳ ویلای دارای تالاب و۷ویلای ساده است.ویلاهای دارای استخردرکنارساحل ودارای استخرهای کوچک لوکس هستند. چای عصرانه واینترنت رامهمان مدیرویلاهستید.

مطلب پیشنهادی

هتل های برتر بالی

معرفی دو هتل برتر بالی

بالی یکی از پرگردشگرترین شهرهای اندونزی است که دارای هتل های بسیار زیبا و لوکسی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *